Pomożemy Ci,

przywrócić blask Twoich zębów.

dowiedz się więcej o implantach

Implanty

Implanty,
jak naturalne zęby.

Życie pozostawia ślady, również na naszych zębach. Niefortunne zdarzenia, próchnica czy zapalenie przyzębia w ciągu kilku lat mogą spowodować utratę zębów. Zasłanianie lub maskowanie ubytków przez protezy nie jest już konieczne. Gabinet DentalWorld posiada nowoczesne rozwiązania. Implanty produkowane przez Dentsply Sirona to stosowane na całym świecie, sprawdzone oraz atestowane, sztuczne korzenie zębowe, które stają się stałym elementem Twojego uśmiechu.

Zęby osadzone na implantach są identyczne jak zęby naturalne. Znika problem ruszającej się protezy. Nie ma potrzeby szlifowania zębów sąsiednich w celu wykonania mostu.
Poczuj się pewnie oraz popraw jakość życia dzięki implantom. Ciesz się naturalnym uśmiechem oraz możliwością jedzenia tego co lubisz.

Implanty w przypadku
większych braków w uzębieniu?

Implanty zębowe są używane nie tylko w celu uzupełnienia pojedynczych braków.

Niewielkie tytanowe śruby stanowią prawdziwy przełom w medycynie. W przypadku kilku braków zębowych implanty również są doskonałym rozwiązaniem.

Jeśli w łuku brakuje trzech lub więcej zębów, możesz zdecydować się na rozwiązanie alternatywne – most mocowany na implantach. W tym przypadki nowe korony filarowe są łączone ze sobą przęsłem i w zależności od rozległości braku – podpierane na stabilnej i bezpiecznej bazie. Baza składa się z dwóch lub większej liczby implantów, które stanowią filary dla tego typu rozwiązania.

Implanty to najlepsze
rozwiązanie w każdym przypadku.

Zastosowanie wszystkich rozwiązań protetycznych nie jest konieczne, gdy zdecydujesz się na implanty. Niewielkie tytanowe śruby są sztucznymi korzeniami, które w sposób niewidoczny i bezpieczny podpierają Twoje nowe korony. Nie musisz martwić się o widoczne klamry!

Twoje zęby oparte na implantach będą wyglądały jak naturalne zęby, a Ty nie odczujesz różnicy. Jak gdyby nic się nie wydarzyło.

Wszystkie nasze prace związane z implanatami wykonujemy na miejscu w gabinecie w centrum Gdyni.

Zobacz przykłady przed i po zastosowaniu implantów
Staramy się i jesteśmy dla Ciebie!

Dzięki naszemu nieustannemu zaangażowaniu w podnoszenie kwalifikacji na kursach nie tylko w kraju, ale
i za granicą, możemy zaoferować Państwu wszystkie możliwe sposoby leczenia oraz dobrać najlepszy rodzaj terapii indywidualnie
dla każdego pacjenta.

W naszym gabinecie zapewniamy

Nie czekaj, zarejestruj się on-line!za darmo

    captcha